KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252953
nr 1425 2953
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x65
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:40:40
150 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg